Pani Natalia Łukaszowa posiada dużą wiedzę medyczną oraz profilaktykę w odpowiednim korzystaniu z suplementów diety. W swej pracy wyróżnia się wysoką kulturą osobistą. Pani Natalia z uwagą i zaangażowaniem słucha konsumenta o jego dolegliwościach; wspiera radą, tłumaczy jak pomóc, jakie suplementy są skuteczne na dane dolegliwości. Spokój i serdeczny stosunek budzi zaufanie i nadzieję na odzyskanie zdrowia. Jestem wdzięczna Pani Natalii Łukaszowej za skuteczną i fachową pomoc w moich dokuczliwych dolegliwościach.
- Irena


Osobiście spotkałam Państwa Łukashov gdy medycyna konwencjonalna nie potrafiła poradzić sobie ze schorzeniem, na które zapadło moje dziecko. Dzięki ich wiedzy i pomocy uratowałam córkę od ogromnych cierpień, na które była skazana. Przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, które stwierdzono u mojego wówczas 16-to letniego dziecka - było dla niej wyrokiem i skazaniem na ból, narażeniem na niszczenie wielu organów, na które negatywnie działały leki, a jednocześnie nie dawały żadnej gwarancji wyleczenia. Obecnie córka cieszy się dobrym zdrowiem. Znam wiele szczęśliwych osób, którzy skorzystali z wiedzy i pomocy właścicieli firmy.
- Elżbieta


W październiku 2012 r. zaszłam w ciążę. Niestety po 5 tyg. poroniłam, byłam załamana I zrobiłam badania. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Mama poleciła mi wizytę u p. doktor Natalii. Skorzystałam i nie żałuję. Udało się uregulować tarczycę I to bez tabletek hormonalnych :-) wszystko naturalnymi witaminami I minerałami. Poza tym p. Natalia świetnie przygotowała mnie do ciąży dzięki czemu bardzo szybko się udało. Jestem w 38 tyg. i za dwa tyg. mój maluszek przyjdzie na świat. Dziecko rozwija się prawidłowo oraz wyniki badan mam bardzo dobre. Jedyna dolegliwością, która mi dokuczała to zgaga... poza tym całą ciążę przechodzę bez zarzutów :-) Tak więc bardzo polecam leczenie naturalne u p. Natalii.
- Małgorzata


Jestem uczestniczką wykładów prozdrowotnych organizowanych przez spółkę. Z wykształcenia jestem farmaceutką i chętnie korzystam z wiedzy przekazywanej w czasie zajęć: jak dobrać dla siebie właściwą dietę i bezpiecznie wzbogacić ją suplementami oraz jak zadbać o swoje zdrowie i najbliższych. Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta powoduje, że często korzystam z pomocy obsługi w doborze skutecznego (potwierdzonego badaniami klinicznymi) i odpowiedniego dla mnie produktu od wiarygodnego producenta. Chętnie polecam usługi swoim znajomym.
- Danuta


W 2009 r. dowiedziałam się o tym, że moja tarczyca nie jest w najlepszym stanie, a przyczyna może tkwić w wybuchu elektrowni atomowej w Czarnobylu w 1986 r., gdy miałam 9 lat. Po konsultacji endokrynologicznej zaczęłam zażywać lek poprawiający pracę mojej tarczycy. Jednak czułam, że oprócz tego muszę jeszcze zmienić mój tryb życia, tylko nie wiedziałam w jaki sposób to zrobić. I trafiłam na Panią Natalię Lukashową, która mi w tym bardzo pomogła. Wtajemniczyła mnie w funkcjonowanie mojego organizmu, otworzyła mi oczy na otaczający świat, szczególnie na żywność, którą spożywam; pełną konserwantów i polepszaczy. W czasie bezpośrednich rozmów uświadomiła mi jak należy postępować w codziennym życiu, jak wspomagać się suplementacją. Jestem za to bardzo wdzięczna Pani Natalii, tym bardziej, że z owoców jej wiedzy korzysta cała moja rodzina. Dzięki temu nasze życie stało się bardziej komfortowe i spokojniejsze w tym zaganianym czasie...
- Anna


Właściciele firmy w sposób profesjonalny, na podstawie rozmowy i posiadanych wyników badań dobrali mi właściwe suplementy które w bardzo znaczny sposób poprawiły moją kondycję zdrowotną, szczególnie pracę nerek (nastąpiło usunięcie z prawej nerki kryształku) oraz bardzo znacznie obniżenie cholesterolu.
- Lidia


Z wielką radością przekazuję Państwu podziękowania za podniesienie zdrowia w mojej rodzinie i wśród moich przyjaciół. Moja 75-cio letnia mama odzyskała radość życia. Pani Natalia wnikliwie wysłuchała opowieści o wieloletnich dolegliwościach i zaproponowała program pomocy organizmowi w regulacji. Na początek układu trawiennego - niewielka ilość dobranych i systematycznie stosowanych w odpowiedniej kolejności suplementów spowodowała znaczącą poprawę. Stopniowe wyregulowanie pracy poszczególnych układów i narządów dało mierzalne efekty w postaci wyników badań. Stan pracy organizmu na tyle poprawił się, że obecnie mama chodzi na minimum jedno godzinne zajęcia gimnastyczne!! Komfort życia znacznie się poprawił - bez znaczących obciążeń finansowych. Niezwykle bogata wiedza Pani Natalii pozwala na precyzyjne trafienie w przyczyny dolegliwości i konsekwentne likwidowanie skutków.
- Wdzięczny klient


Panią dr Natalię Łukaszową poznałam ponad 10 lat temu, kiedy prowadziła wykłady o profilaktyce zdrowia. U Pani Doktor można zasięgnąć fachowej porady. Od kilku lat ja i moja rodzina oraz liczni znajomi dobrą kondycję zdrowotną zawdzięczają dr Natalii Łukaszowej.
- Hanna


Pani dr. Natalia jest świetnym lekarzem, potrafi słychać i wyjaśnia czemu w organizmie zachodzą pewne zmiany, tłumaczy też dokładnie dlaczego przepisuje dany lek. Polecam ją , ponieważ pomogła mi doprowadzić mój organizm do ładu. Miałam problem z hormonem, prolaktyną oraz rozregulowany cykl i tworzące się bolesne torbiele. Miałam ciągłe przeziębiania, grypy, w których trakcie brałam antybiotyki, co wyjałowiło mój organizm. Skutkiem czego była grzybica pochwy (bardzo dokuczliwa). Pani dr. opracowała mi dietę i leczenie. W tej chwili jestem naprawdę szczęśliwa i doceniam, to że jestem zdrową osobą.
- Wdzięczna pacjentka


Jestem emerytką, ale aktywną i pracującą na etacie. Moja praca na codzień wymaga sprawności psychofizycznej i borykaniem się ze stresem. Często korzystam z porad i konsultacji w sprawie kłopotów ze zdrowiem np. przeziębienia, bóle głowy czy w walce ze stresem. Serdecznie polecam korzystanie z usług, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie; produkty wysokiej jakości - suplementy diety naturalne oraz fachową poradę.
- Marta


W roku 2011 mając problem z dostaniem się do specjalisy endokrynologa dzięki informacji od Pana Romana trafiłam do doktor Natali łukaszowej. Pani doktor skierowała mnie na specjalistyczne badania i na podstawie wyników zaordynowała odpowiednie suplementy. Jako, że mam 70 lat i w związku z tym różne dolegliwosci mnie dopadają, w kazdym momencie mogę liczyć ma fachową pomoc i to natychmiast. Pani doktor Natalia Łukaszowa posiada bardzo rozległą wiedzę medyczną, śledzi najnowsze osiagnięcia w medycynie w różnych dziedzinach. Pani doktor dokładnie wyjaśnia przyczyny schorzeń, które nas dopadają i podaje informację jak zapobiegać i jak poradzić sobie z odpowiednią dolegliwością. Gdyby takich lekarzy było więcej, w Polsce żylibyśmy o wiele zdrowiej.
- Barbara


Produkty i porady w "Natura i Zdrowie" poleciła mi moja znajoma, a teraz ja polecam mojej rodzinie i znajomym. Jestem osobą prowadzącą własny biznes czyli mogę liczyć tylko na siebie i żyję w ciagłym stresie. Nie mogę sobie 'pozwolić na chorowanie'. Porady i produkty do których mam dostep znacznie poprawiły moje samopoczucie i poczucie bezpieczeństwa, że łatwo poradzę sobie z moimi drobnymi dolegliwościami. Dodam, co uważam za bardzo istotne, że mój organizm bardzo żle reaguje i nie toleruje leków oraz suplementów syntetycznych- chemicznych. Jestem uczulona na wiele substancji, dlatego firma wyszła naprzeciw moim potrzebom.
- Magdalena