Każdy chce być zdrowy, ale niestety obecnie mało kto stosuje system, który stworzyła dla nas sama natura. Aby pomóc naszym klientom, nasi specjaliści stosują różnorodne metody takie jak: indywidualne dobór suplementów, diety, dieto terapię, dietetyki, fitoterapii, ajurwedy oraz zabiegi naturo terapii.

lekarz holistyczny konsultacje gdynia online

  • Przede wszystkim powinniśmy zrozumieć, że nasze ciało to pewien system, w którym każda komórka jest połączona z inną. Wszystkie procesy, jakie zachodzą w naszym organizmie, są nierozerwalnie ze sobą związane, a wszystkie objawy mają swoją przyczynę. W trakcie spotkań poświęcamy dużo czasu na analizę tego zagadnienia, ponieważ klient powinien zrozumieć i wiedzieć, co jest przyczyną jego problemów zdrowotnych. Nasi specjaliści podczas spotkań pełną rolę edukatora i przekazuje wiedzę w przystępny i nieskomplikowany sposób, dzięki czemu klienci mogą zrozumieć procesy przyczynowo skutkowe zachodzące w ich organizmach.
  • Każdy organizm jest inny. Bardzo ważne jest indywidualne podejście do konkretnej osoby, gdyż przyczyny powstania takich samych objawów mogą leżeć w różnych źródłach. To właśnie te źródła lokalizuje specjalista i dopiero wówczas rozpoczyna proces doboru odpowiedniej diety, suplementacji czy innych metod kuracji. Nasi specjaliści nie leczy objawów, nie leczy nawet choroby, ale wspiera organizm człowieka, który ma problemy.