Poznaj zespół naszych specjalistów:
Na poniższej stronie przeczytasz o ich wykształceniu i doświadczeniu.

Natalia Łukaszowa

Stacjonarne i online.


Od 2008 roku z sukcesami pracuje w Polsce.

Od zawsze interesowała się zagadnieniami związanymi ze zdrowiem człowieka. Rozpoczęła studia podyplomowe na Uniwersytecie w Moskwie „Medycyna ortomolekularna, fitoterapia, dietetyka oraz suplementacja”, które ukończyła 1996 roku.

W 2004 r. w Stanach Zjednoczonych i w 2009 r. w Izraelu przeszła gruntowne szkolenie z zakresu wytwarzania suplementów diety. Poznała technologię produkcji, skład suplementów, rodzaje wypełniaczy i zdobyła wiele innych doświadczeń z tego zakresu. Uzyskana wiedza pozwala jej na indywidualny i precyzyjny dobór produktów o jak największej jakości i najlepszej przyswajalności dla organizmu.

Pomaga ludziom, którzy chcą utrzymać zdrowie przez długie lata. W prawie trzydziestoletniej praktyki wypracowała szereg rozwiązań, które pomogły już wielu osobom.

Regularnie uczestniczy w Targach "Vitafoods" w Genewie, gdzie producenci z całego świata prezentują najnowsze naturalne składniki, surowce i produkty. Bierze udział w wykładach na temat aktualnych osiągnięć nauki prowadzonych przez znanych naukowców. Śledzi na bieżąco najnowsze wyniki badań naturalnych, dzięki temu zawsze może zaproponować Tobie sprawdzone preparaty i najlepsze rozwiązania.


Nadzieja Skorytowska

Online.

 

Joanna Pancerz

Dietetyk

Konsultacje online.

Ukończyła dietetykę oraz biologię o specjalności biologia człowieka na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie uzyskała tytuł magistra. W swoich pracach dyplomowych poruszała kwestię diety ketogenicznej oraz rozwoju i zachowań żywieniowych dzieci z nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit. Od 5 lat pracuje jako dietetyk zajmując się leczeniem żywieniowym i dietoterapią osób dorosłych i dzieci.

Do pacjentów podchodzi w sposób holistyczny łącząc naturalne rozwiązania z najnowszą wiedzą naukową. Uważa, że dopasowanie idealnego modelu żywienia możliwe jest tylko wtedy, gdy spogląda się na człowieka jako całość, a nie tylko przez pryzmat choroby i jej objawów.

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny funkcjonalnej i dietoterapii. Do jej szczególnych zainteresowań w kontekście dietoterapeutycznym należy dieta ketogeniczna, przez którą z powodzeniem przeprowadziła już kilkuset pacjentów.

  Szczególne zainteresowania:

 • dieta ketogeniczna
 • dietoterapia i suplementacja:
 • chorób autoimmunologicznych
 • chorób onkologicznych
 • chorób neurologicznych
 • chorób metabolicznych
 • zaburzeń hormonalnych
 • alergii i nietolerancji pokarmowych
 • medycyna funkcjonalna
 • medycyna ewolucyjna

Demetriusz Szarec

Konsultacje stacjonarne, online i z wyjazdem do klienta.

Od 1999 r. po kursie homeopatii w centrum im. D. Popowa w Kijowie, zaczął studiować metody medycyny naturoterapii.

W swojej praktyce stosuje metody takie jak dietoterapia, hirudoterapia, akupunktura, diagnoza z tętna, masaż Marma oraz terapia wisceralna (starosłowiański masaż brzucha).

Od 2008 r. w szczególności praktykuje Ajurwedę. Od 2013 roku bierze udział w międzynarodowych kongresach poświęconych Ajurwedzie. Od 2016 r. brał udział w kursach „Medycyna ajurwedyjska – teoria i praktyka”, „Gotowanie w Ajurwedzie i Jodze”, „Zdrowie kobiet – podejście ajurwedyjskie”, „Choroby kobiet z punktu widzenia Ajurwedy” oraz „Ziołolecznictwo ajurwedyjskie”. W 2019 r. Studiował dietetykę ajurwedyjską w Klinice Raja w Indiach oraz odbył szkolenie z diagnostyki pulsu w Instytucie Vasant Lada w Pune (Indie)